voor 14 uur besteld

Morgen geleverd

Gratis verzending

vanaf 100 euro

Bezorgopties
Je bestelling wordt bezorgd door DPD, rechtstreeks bij je thuis of op een afleveradres naar keuze. Liever ophalen? Kies dan voor een **afhaalpunt** bij jou in de buurt.

Verzendkosten

Gratis verzending bij bestellingen vanaf € 100 (België en Nederland)

Bestel je voor minder dan € 100? Dan betaal je 6,95 euro verzendkosten.

De verzendkosten worden automatisch berekend en weergegeven tijdens het afrekenen.

Levertijd

Op werkdagen vóór 14:00 uur besteld? Dan wordt je bestelling de volgende dag geleverd (NL & BE).

Weekendbestellingen:

  • Zaterdag besteld = maandag in huis
  • Zondag vóór 20:00 uur besteld = maandag in huis

Niet thuis bij bezorging?

Geen probleem! Als je niet thuis bent:

  • Wordt je pakket bij de buren of een DPD-punt afgeleverd.

Belangrijk: Haal je pakket binnen 7 dagen op bij het afhaalpunt. Daarna wordt het automatisch teruggestuurd.

Levering buiten Nederland & België

Op dit moment leveren wij uitsluitend in Nederland en België. Verzending naar andere EU-landen (zoals Spanje of Frankrijk) is helaas niet mogelijk.

Aanvullende informatie

Size

JR, L, M, S, XL, XS, XXL, XXS

HERENMATEN

JR, L, M, S, XL, XS, XXL, XXS

Color
Brand
Supplier_code
Color_code
Subsoort

LONG PULLOVER JKT

SKU 11560
MERK
Categorieën: , ,

Oorspronkelijke prijs was: € 130,00.Huidige prijs is: € 91,00.

De Volcom Longo Pullover Snowboard Jacket Black is de signature snowboard jas van Arthur Longo. Arthur is een van de meest bekwame snowboarders in the game. Het resultaat van deze samenwerking is een tijdloze technische snowboardjas vol ultramoderne technologie die je altijd warm en droog zal houden. De V-Science 2-laags Supreme Twill-stof wordt ondersteund door het Volcom ademende voeringsysteem dat bedoeld is voor maximaal comfort en vochtregulatie.

Pasvorm

Regular fit – De regular fit komt het meeste voor. Hiermee heb je nog wel wat ruimte voor enkele laagjes onder je snowboard jas. Maar dan zonder de baggy look die je bij een loose fit hebt.

Waterkolom

10.000 mm – Deze waterkolom is meer dan voldoende als je op zoek bent naar een snowboard jas waarmee je in zwaardere regen- of sneeuwval langdurig naar buiten kan.

Ademend vermogen

10.000 gm – Onder deze gemiddelde categorie vallen de meeste snowboard jassen. Ideaal als je wat meer zweet, zodat je ultiem comfort kan blijven ervaren. V-Science ademend voeringsysteem.

Isolatie

Shell – Shell jassen zijn veelzijdig en niet geïsoleerd. Ze zijn ideaal als je het snel warm hebt. Kies zelf hoeveel en welke lagen je eronder aandoet. Ook zwaardere omstandigheden kan je makkelijk aan met de shell snowboard jas dankzij de hoge waterdichtheid en het grote ademend vermogen.

Wissen